Ochrana karosérie, úprava a oprava karosérie


SIKA VÁM PONÚKA PROFESIONÁLNE A VYSOKO EFEKTÍVNE RIEŠENIA PRE OCHRANU, OPRAVU A ÚPRAVY KAROSÉRIÍ:SikaFlex527AT

SikaFlex® 527AT  Sikaflex-527 AT je vhodný na tmelenie, uzatváranie zvarov, jednoduché lepenie ako aj na redukciu vibrácií a tlmenie hluku pri opravách a konštrukcii karosérií.


viac
SikaFlex 529AT

SikaFlex® 529AT 
 je navrhnutý na použitie ako striekateľný elastický tmel na uzatváranie/ tmelenie zvarov a preplátovaných spojov pri opravách automobilov po haváriách a pri konštrukcii karosérií.

viac
SikaFlex 552AT
SikaFlex® 552AT  je vhodný pre lepenia, ktoré sú vystavené vysokému dynamickému napätiu. Výborne lepí na všetkých materiáloch, ktoré sa bežne používajú v automobilovom priemysle a autoservisoch. Prelakovateľný, pružný s vysokou finálnou pevnosťou pre Váš napr. spojler na aute. 

viac
SikaGard 6060
SikaGard® 6060  je trvanlivý tixotropný ochranný striekateľný náter na báze bitúmenov s vysokým antikoróznym ochranným účinkom a s veľmi dobrými protihlukovými tlmiacimi vlastnosťami pre ošetrenie hlavne spodných častí karosérií podvozkov automobilov.

viac
SikaGard 6220
SikaGard® 6220  je striekateľný antikorozny náter na ochranu a opravy neviditeľných častí vozidel, ako sú dutiny dverí, bočné panely, motorové kapoty, kufre, prahy, priečniky a stĺpiky. Materiál je možné nanášať striekaním, preniká do najjemnejších trhlinek. Vykazuje veľmi dobrú prilnavosť bez predúpravy na rôzné farby, základové farby na oceli, kovy a PVC.

viac
SikaGard 6250
SikaGard® 6250  je biely, trvanlivý vosk bez zápachu s výbornými antikoróznymi vlastnosťami. Je vhodný na efektívnu ochranu dutín proti korózii a tažko dostupných miest vo vozidle. Má výborné aplikačné a finálne vlastnosti. 

viac
SikaGard 6440
SikaGard® 6440  je trvanlivý tixotropický ochranný nástrek na báze syntetických kaučukov s vysokým antikoroznym ochranným účinkom a s veľmi dobrými protihlukovými tlumiacimi vlastnosťami. Určený najmä pre ošetrenie spodných častí vozidla a podbehov karoserií automobilov pred okamienkovaním. Aplikáciou je možné docieliť originálneho vzhľadu od výroby, takzv. "krupka".

viac
SikaGard 6470
SikaGard® 6470  je odolný, tixotropný ochranný náter na báze kaučuku s vynikajúcou odolnosťou proti korózii a zvukovou izoláciou. Je vhodný ako účinná ochrana proti odletujúcim kamienkom na karosériu vozidla s vynikajúcim finálnym vzhľadom a vlastnosťami.

viac
SikaRemover 208
Sika® Remover208  sa používa na odstránenie nevytvrdnutého lepidla Sikaflex®, SikaTack® alebo tmelu z aplikačného náradia, alebo zo zašpinených povrchov.

viac
SikaAktivator 205
Sika® Aktivator205 je aktivačný prostriedok na báze alkoholu s aktivačnými prísadami, na čistenie a prípravu spájaných plôch, pred lepením a tmelením s výrobkami Sika®. 

viac
SikaHandclean
Sika® HandClean  univerzálne čistiace utierky nielen na ruky. Vynikajúco odstraňujú nevytvrdnuté lepidlo z rúk a povrchov. Čisté a voňavé ruky po práci.  

viac
SikaToolingAgent
Sika® Tooling Agent  prostriedok určený k elegantnému hladeniu všetkých produktov rady Sikatack atď. Špeciálny roztok určený k zahladzovaniu produktov SikaTack v prípade potreby. 

viac

Hore